Reklama

Rekrutacja do projektu ERASMUS+ "Być albo nie być… w świecie nowoczesnych technologii"


erasmus itornotitAby wziąć udział w projekcie Być albo nie być… w świecie nowoczesnych technologii w programie Erasmus+
Partnerstwa Strategiczne – Współpraca Szkół, organizowanym w Zespole Szkół „Silesia” w Czechowicach-Dziedzicach w latach 2014-2016, należy zapoznać się z regulaminem rekrutacji oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Rekrutacja trwa do 15 listopada 2014 r.

Wszelkich informacji związanych z projektem udzielają  Koordynatorzy projektu: pani Magdalena Czarnecka i pan Tomasz Figura.


Regulamin rekrutacji Formularz zgłoszeniowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Harmonogram obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia – 20.11.2014 roku

wylacz_palenie
  1. Stworzenie grupy wsparcia dla uczniów chcących rzucić palenie. Przeprowadzenie testu motywacyjnego do zaprzestania palenia według Schneidera – 20.11.2014 roku godzina 1035, sala maturalna – osoby zainteresowane.
  2. Konkurs na plakat „Rzuć palenie – wybierz zdrowie” oraz hasło reklamowe promujące zdrowy styl życia bez papierosów. Osoba odpowiedzialna pani Joanna Rzymek
  3. Spotkanie w Domu Kultury – film edukacyjny pt: „Nikotyna legalny narkotyk”.
  4. Test uzależnienia od tytoniu, który przeprowadzą wychowawcy.

Organizatorzy: Barbara Bartas, Anna Husarek

Zebranie Samorządu Uczniowskiego

W środę 5 listopada 2014r. na przerwie (10:35-10:50) w sali komputerowej 100 odbędzie się zebranie Samorządu Uczniowskiego. Tematem spotkania będzie zatwierdzenie składu nowego Samorządu oraz przygotowanie do Młodzieżowych Wyborów Samorzadowych w naszej szkole. Dalszych informacji udziela opiekun, p. Tomasz Mola.

Konkurs „CZAS NA ZDROWIE”

czasnazdrowie14 listopada odbędzie się szkolny konkurs wiedzy o zdrowiu, którego celem jest kształtowanie postawy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia oraz nabywanie prozdrowotnych przyzwyczajeń i nawyków.

Osoby zainteresowane konkursem proszone są o zgłoszenie się do pani Sylwii Zagaty.

Zebranie Samorządu Uczniowskiego

W środę 29 października 2014r. na przerwie (10:35-10:50) w sali komputerowej 100 odbędzie się zebranie Samorządu Uczniowskiego. Tematem spotkania będzie ustalenie skladu nowego Samorządu oraz przygotowanie do Młodzieżowych Wyborów Samorzadowych w naszej szkole. Dalszych informacji udziela opiekun, p. Tomasz Mola.

Paintball 2014

paintball silesia vi 13Zapraszamy Was na jedyny w tym roku MEGA WYJAZD PAINTBALL. Po raz kolejny (8) możemy was zaprosić na udział w grze – MEGA POJEDYNKU PAINTBALL – DATA - 07.11.2014 - piątek, MEGA nowa miejscówka, paintball w Węgierskiej Górce – najwyżej w Polsce położone pole do gry – czyli MEGA widoki...

CENA 70 PLN/OSOBA (nowe maski, markery i nowe scenariusze gier).

W CENIE: dojazd wynajętym autokarem, kompletne umundurowanie, maska, marker (karabinek) wraz z pełnym serwisem 200 (250) piłek na osobę / ok. 6 godz. mega dobrej zabawy, kiełbasa z grilla i jak zwykle MEGA miła atmosfera. Ilość miejsc ograniczona…

Wyjazd godz. 7.30 (parking przy kościele Św. Barbary). Powrót około godz. 16.00. WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WPISANIE SIĘ NA WYJAZD I WPŁATA DO DNIA 05.11.2014. SZCZEGÓŁY I ZAPISY

mgr Tomasz Figura. Zapraszamy serdecznie

Strona 1 z 24