Reklama

Zebranie Samorządu Uczniowskiego

W środę 25 listopada 2015r. o godzinie 11:00 w sali komputerowej 100 odbędzie się zebranie Samorządu Uczniowskiego.

Zapraszamy na spotkanie wszystkich przewodniczących klas oraz cały Samorząd Uczniowski.

Wręczenie nagrody Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Gratulujemy Markowi Wyczesanemu, naszemu uczniowi z klasy 3a technikum informatycznego, otrzymania Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Życzymy dalszych efektów w nauce i powodzenia w osiągnaniu kolejnych sukcesów. Zapraszamy do galerii.

Ogłoszenie

W dniu 20.11.2015r. od godz. 8.00 do godz. 10.35 odbędą się warsztaty dla uczniów klas maturalnych "Matura bez stresu" przeprowadzone w ramach „Strefy Młodzieży” we współpracy z SWPS w Katowicach.

Zebranie z rodzicami

Informujemy, że w czwartek 19 listopada 2015r. o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie rodziców uczniów naszej szkoły z klas maturalnych oraz trójek klasowych o godzinie 17:15 w sali: 5. Zapraszamy.

Wyniki konkursu "Znaczenie drzew w przyrodzie"

20151112_drzewoDo konkursu przystąpiło 16 uczniów naszej szkoły, których zadaniem było przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej znaczenia drzew w przyrodzie. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, pomysłowością i starannością wykonanej prezentacji.

I miejsce – Justyna Olma kl.1B T4
II miejsce – Paweł Brzuska  kl.1B T4
III miejsce – Daniel Waleczek  kl. 2A T4

Dla uczniów zostały przygotowane dyplomy i nagrody.
Gratuluję 
Sylwia Zagata                 

Liczna delegacja naszej szkoły na obchodach Święta Niepodległości

11 listopada, podobnie jak w całej Polsce, w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości.
Wzorem lat ubiegłych, uroczyste obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się w "cieniu" pomnika na Placu Wolności w Czechowicach-Dziedzicach. Po meldunku harcerzy oraz przyrzeczeniu strzeleckim nowych strzelców, wykład na temat odzyskania niepodległości wygłosił historyk Grzegorz Wnętrzak, nauczyciel historii w Zespole Szkół "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach, wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim. Następnie nastąpiło uroczyste złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą miejsce, w którym stał zburzony przez hitlerowców, przedwojenny Pomnik Wolności. Wśród licznych delegacji, kwiaty pod tablicą pamiątkową złożyli Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut i Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny.

Więcej informacji na portalu www.czecho.pl

Strona 1 z 37