Grupa 19 uczniów naszej szkoły we wtorek 11 września uczestniczyła w wyjazdowych zajęciach z wychowania fizycznego. Wszyscy uczestnicy przeszli trasę dla średnio zaawansowanych, a kilku również zaliczyło bardzo trudną trasę dla zaawansowanych. Oprócz dobrej zabawy na wysokości 6 metrów, była również integracja na ziemi w postaci rozmów przy kiełbasce z grilla. Nasz nauczycieli wychowania fizycznego, pan Mariusz Maławy, zaprasza wszystkich chętnych uczniów na kolejne wyjazdowe zajęcia. W październiku planowany jest wyjazd do Parku Wodnego w Tychach.

Zainaugurowana przez Parę Prezydencką 28 lutego tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbywa się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, stąd wyjątkowa formuła akcji, podczas której czytane będą aż dwie lektury.
​Lekturą Narodowego Czytania na kulminację akcji 8 września 2018 roku jest "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego. Ponadto, Para Prezydencka proponuje do czytania przez cały rok 44 teksty Antologii Niepodległości.
​Antologia Niepodległości prezentuje powstałe na przestrzeni wielu wieków utwory, zaliczane do kanonu polskiej literatury patriotycznej.
Żródło:
​Serdecznie zapraszamy do naszej biblioteki szkolnej i wypożyczenia utworów zaliczanych do kanonu polskiej literatury patriotycznej oraz do obejrzenia okolicznościowej wystawy.

Za nami uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Wszystkim życzymy sukcesów w nauce i pracy. Powodzenia!

Informujemy, że od wtorku 11 września od godziny 12:00 można odebrać w sekretariacie szkoły świadectwa maturalne.

W dniu 13.09.2018 roku o godzinie 1130 w bibliotece szkolnej odbędzie się spotkanie organizacyjne Samorządu Uczniowskiego.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Anna Husarek.

Harmonogram egzaminów zawodowych w 2019 r.

Deklaracje na sesję styczeń/luty 2019 składamy w sekretariacie szkoły lub w pok. 35 u pani wicedyrektor tylko do 9 września 2018r.!

Druk deklaracji.

W dniu 8 września (sobota) o godzinie 900  w holu szkoły odbędzie się giełda podręczników używanych.

Zapraszamy!