Już kolejny raz z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszego technikum informatycznego aktywnie uczestniczą w różnych konferencjach i szkoleniach, stawiając pierwsze kroki w świecie cyfrowym. Tym razem wybrali się na sobotnie targi kariery skierowane bezpośrednio dla specjalistów IT.

Podczas wielu sesji tematycznych, mogli nawiązać pierwsze relacje biznesowe. Miło jest nam zatem poinformować, że Szymon Wojaczek i Mateusz Wójcik wstępnie planują swoją karierę rozpocząć od pracy w firmy, która skupia wokół siebie ponad 650 programistów.

Cieszymy się, że nasi uczniowie chętnie odpowiedzieli na propozycję p. Tomasza Moli, aby poświęcić swój wolny dzień na aktywne poszukiwanie swojej perspektywy zawodowej.

Poniżej prezentujemy agendę wydarzenia:

• Damian Widera - Sztuczna inteligencja już jest. Przykład praktyczny
  • Grzegorz Stolecki - Eksploracyjna analiza danych z wykorzystaniem Power BI oraz języków R, Python
  • Maciej Hryniszak - Współbieżny deployment wielu wersji frontendu
  • Łukasz Tync - O przyjaźni z „biznesem” – czyli jak i po co budować relacje…
  • Łukasz Karwot - Big Data! Ale gdzie?
  • Maciej Sowiński - Why Scrum Master is like Yoda after all?
  • Krzysztof Ścira - Formularze HTML - czy na pewno potrafisz z nich korzystać?
  • Dawid Mazur - Jak pisać czysty kod
  • Krzysztof Jackowski - Everyday Leadership in Software development