Maturalne zmagania dobiegły już końca, a my - czekając na wyniki -wracamy pamięcią do uroczystości zakończenia roku szkolnego klas maturalnych.
Wręczenie świadectw, nagród, wyróżnień, podziękowań za pracę w wolontariacie czy szkolnym Big Bandzie, medali w dziedzinie sportu oraz certyfikatów potwierdzających umiejętności zdobyte na zagranicznych stażach są dowodem na to, jak efektywnie wykorzystaliście czas spędzony w Zespole Szkół „Silesia”. Pamiętajcie, „że nic nie jest szczególnie trudne do zrobienia, jeśli tylko rozłożyć to na etapy” (Henry Ford).
Drodzy absolwenci, życzymy Wam, abyście zawsze mieli motywację do działania, która umożliwi osiągnięcie wymarzonego celu.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację akademii, a szczególnie uczniom z klas 3a i 3b.
A. Szafarczyk