harry hole tom 10 policja w iext43174058

Czy to zbieg okoliczności, ze oficer policji zostaje znaleziony martwy w miejscu popełnionej kiedyś zbrodni, którą badał, ale jej nie wyjaśnił? Gdy taki sam los spotyka kolejnych funkcjonariuszy, schemat postępowania mordercy staje się rownie oczywisty, co potworny: zabójstwom policjantów odpowiadają nierozwiązane zbrodnie z przeszłości.

dziewczeta z auschwitz

Przejmujące wspomnienia dwunastu kobiet, które przeżyły piekło niemieckiego nazistowakiego obozu zagłady Auschwitz - Birkenau. Książka jest efektem rozmow autorki z każdą z bohaterek.

obce dziecko

Gdy Emma Joseph spotkala swojego męża, Davida, był on wrakiem człowieka. Jego pierwsza żona w tajemniczych okolicznościach rozbiła samochód
i zgineła na miejscu, a ich 6 - letnia coreczka Natasha zniknela z miejsca wypadku. Zrozpaczony ojciec poruszył niebo i ziemię, aby odnaleźć córke, niestety bez skutku...

" Na koniec pierwszego rozdziału odberało mi mowę i już nie mogłam odłożyć tej ksiązki". Crime Book Club

Dwa miliony sprzedanych egzemplarzy!

jestes moja w iext51993915

Lucy Wakefield jest wykształconą, dobrze zarabiającą młodą kobietą, ktora w akcie desperacji robi cos szokującego: zabiera niemowlę pozostawione w wózku na zakupy i wychowuje dziewczynkę jako swoje dziecko. Udaje jej się zachować tajemnicę przez ponad dwadzieścia lat - przed corke Mią, krewnymi, przyjaciółmi. Jej sekret zmienia życie wielu ludzi i wystawia na próbę nasze rozumienie istoty macierzyństwa.

Lou

Media Rodzina

Szczęśliwe życie małżonków na francuskiej wyspie Groix przerywa niespodziewanie śmierć Lou. Jej pogrązony w rozpaczy mąż, emerytowany lekarz, musi się uporać ze stratą, ale i zwykłym życiem. Parodoksalnie pomocą jest list pozostawiony u natariusza, w którym Lou wyznacza mu zadanie dotyczące ich dzieci. Joseph odkrywa, że nigdy nie jest za późno na zainteresowanie bliskimi, a wszystkie problemy mogą być rozwiązane dzięki sile rodzinnej milości.