Trójka uczniów: Patrycja i Bartek z klasy 1 a T, oraz Weronika  z klasy 2 bT wzieła udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Pedagogicznę Bibliotekę Wojewódzką w Bielsku - Białej. Tematem konkursu były "Kobiece wybory - ważne wybory".

IMAG2153 2 Fotor Fotor

 

Praca Patrycji

 

kobiecy wybory Fotor

Praca Weroniki

Laureatkami konkursu organizowanego z okazji obchodów Światowego Dnia Książkii Praw Autorskich zostały: Diana  i Hanna . W nagrodę otrzymały książki ufundowane przez Wydawnictwo Czrna Owca. Gratulujemy!

 

wojtek kubica

Przedstawiamy pracę plastyczną i krótką recenzje książki "Zwiadowcy. Ruiny Gorlanu" Johna Flanagana nadesłaną przez Wojciecha Kubicę z klasy 1 aT4.

W książce pt: "Zwiadowcy. Ruiny Gorlanu" autorstwa Johna Flanagana znajdziemy tajemnicę
i prawdziwą męską przyjaźń.

Każdy z łatwością utożsami się z 15 - letnim Willem, który musi podjąć najważniejszą decyzję w życiu: czy zostać rycerzem, czy dołączyć do zwiadowców - ludzi owianych legendą.   Ostatecznie decyduje się on zostać czeladnikiem mrukliwego zwiadowcy Halta, który  para się mroczną magią.

Moim zdaniem dzięki tej lekturze możemy stać się jedną z postaci i zatopić się w świecie fantazji. Autor niejednokrotnie potrafi nas zadziwić. Uważam, że ta pozycja idealnie nadaje się do czytania w deszczowe popołudnia. Osobiście mogę ją polecić każdemu.

Zapraszamy do wypożyczenia tej książki z naszej biblioteki!